Wierzymy w kompletną i wszechstronną edukację językową, która pomaga realizować cele, jakie stawiają przed sobą uczniowie na całym świecie.

Portfolio naszych rozwiązań zapewnia kompleksowe doświadczenie edukacyjne w postaci programów Connected English Learning. Obejmują one materiały i narzędzia na każdy etap i aspekt nauki języka dla różnych grup wiekowych i prowadzą uczniów od chwili ich pierwszego kontaktu z językiem angielskim aż do końcowego sukcesu w postaci upragnionego certyfikatu, miejsca na uczelni czy awansu w karierze.


Wszystkie rozwiązania, które składają się na programy Connected English Learning, oparte są na Global Scale of English – precyzyjnej skali oceny biegłości językowej, która pomaga jasno określić cele kształcenia i dba o spójność nauki na każdym jej etapie. Precyzja skali punktowej pozwala na dokładne śledzenie postępów w nauce, regularnie eksponuje sukcesy, nagradzając wysiłki i motywując tym samym do dalszej pracy.

                                              Więcej o GSE

 Kursy i platformy

Treści do nauki zapewniają atrakcyjny i angażujący materiał, który motywuje i podnosi efektywność pracy. Nasze kursy powstają we współpracy z zaufanymi partnerami, takimi jak Disney, BBC Studios czy Financial Times, gwarantując najwyższą jakość i pełne zaangażowanie uczniów.

W naszej ofercie dostępne są podręczniki dla uczniów:

 

 

 

Przejdź do katalogu

Testy językowe

Sprzężone z nauką narzędzia do testowania dla każdej grupy wiekowej wspierają proces edukacyjny, zachęcają do autorefleksji, budują świadomość umiejętności i rozwijają autonomię ucznia. Koncentrując się na czynionych postępach, umożliwiają regularną celebrację sukcesów i pomagają ustalić najlepsze dalsze kroki.

W ofercie Pearsona dostępne są następujące testy:

Poziomowanie:
Level Test
Versant Placement

Śledzenie postępów:
Benchmark Young Learners
Benchmark Test
Versant Professional

Dowiedz się więcej

Międzynarodowe certyfikaty

Końcowy dowód zdobytych kompetencji skupia się na praktycznej komunikacji, a nie wiedzy teoretycznej. Uznawane międzynarodowo certyfikaty pomagają w rozwoju kariery akademickiej i zawodowej, a nowoczesne technologie i systemy AI minimalizują stres egzaminacyjny.

Wśród egzaminów dostępnych w portfolio Pearsona szczególnie polecamy:

International Certificate
International Certificate Young Learners
PTE AcademicPoznaj Egzaminy Pearsona

Nowoczesne platformy cyfrowe

Narzędzia dostępne w ramach Connected English Learning wspierają naukę w każdych warunkach – w klasie, w domu, jak również w trybie mieszanym. Nowoczesne platformy cyfrowe, jak eDesk czy Pearson English Connect, oferują niezrównaną elastyczność i wygodę pracy w przyjaznej, interaktywnej i łatwej w obsłudze formie, która łączy najlepsze elementy pracy stacjonarnej z formatem online.

eDesk dla szkół publicznych        PEC dla szkół językowych i uczelni

Szkolenia dla nauczycieli

Nauczycielom i lektorom zapewniamy także liczne okazje do rozwoju zawodowego. Regularnie organizujemy konferencje, webinaria i wideoszkolenia z zakresu najbardziej aktualnych tematów edukacyjnych i językowych, takich jak zmiany w systemie edukacji, nowe trendy w nauczaniu, wykorzystanie nowoczesnych narzędzi czy rozwój umiejętności personalnych.

Zobacz ofertę szkoleń

Aplikacja do nauki języków

Najnowszym wsparciem dla uczniów i studentów jest aplikacja do nauki języków obcych Mondly, która latem 2022 roku dołączyła do portfolio rozwiązań edukacyjnych Pearsona. Używana obecnie przez ponad 100 milionów ludzi na całym świecie, Mondly to znakomite narzędzie do samodzielnej nauki języka angielskiego, jak również 40 innych języków.

Poznaj możliwości Mondly

Nasi doradcy edukacyjni służą poradą, chętnie przedstawią szczegóły naszej oferty i pomogą dobrać narzędzia najlepiej dostosowane do specyfiki danego kursu. Zachęcamy do kontaktu.

Znajdź swojego doradcę

Pearson Space
Strona do której prowadzi link jest elementem Pearson Space – wirtualnej przestrzeni dla zalogowanych nauczycieli, która daje pełny dostęp do najnowszych szkoleń, materiałów dydaktycznych, aplikacji i promocji.
Treść dostępna bez ograniczeń do końca 2022 roku. Od stycznia 2023 roku dostępna wyłącznie dla użytkowników Pearson Space.
Treść dostępna dla użytkowników Pearson Space.